WhatsApp : +905527055194

Kargo ve Teslimat

Kargo ücreti

no7man.com üzerinden verilen siparişlerde ürün desisine göre kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. Kargo tutarı alışveriş yaparken ürün detayı olarak görülmektedir. Eğer kargo ücretsiz gelecek ise bu da alışveriş tutarında görünecektir.

 

Kargom ne zaman ulaşır?

Saat 15:30’a kadar sipariş verilen ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler sonraki ilk iş gününde kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre, 2-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişlerinizi, hesabınıza giriş yaparak  “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 

 

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişinizin gönderimi için belirlenen kargo firması ile  (09:00 – 18:00) mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

 

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde  teslimat yapılmamaktadır.

 

Siparişim geldiğinde adreste bulamazlarsa ne yapabilirim ?

Kargo firması önceden belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabilirsiniz. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize iade edilir. 

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Şu anda yalnızca Türkiye içerisine teslimat yapılmaktadır.