WhatsApp : +905527055194

Cenova Beyaz Kahve Kombin

2,199.00TL
2,398.00TL
% 8 DISCOUNT

Pamuklu triko, bisiklet yakalı içerisine uygun pamuk triko. Bu, rahat bir görünüm sunar ve hafif yapısıyla sıcak havalarda tercih edilir. Bisiklet yakalı model, spor ve şık bir tarz sağlar. Pantolon: Haki çizgili, yandan tokalı İtalyan kesim yazlık pantolon. Bu pantolon, yaz mevsiminde serin ve rahat bir seçenektir. Yandan tokalar, pantolona modern ve şık bir hava katar. Ayakkabılar ve aksesuarlar konusunda, beyaz veya bej tonlarında hafif bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Metalik veya deri detaylı bir saat ve hafif bir bel çantası da kombini tamamlamak için uygun olacaktır. Bu kombin, hem rahatlık hem de şıklığı bir arada sunar ve yaz günlerinde mükemmel bir seçimdir.

Brand No7man
Color
Kombin Ürünleri
Antigua Beyaz Triko Tshirt
699.00TL
Prime Puerto Rico Kahve Pantolon
1,699.00TL
Product Description

Pamuklu triko, bisiklet yakalı içerisine uygun pamuk triko. Bu, rahat bir görünüm sunar ve hafif yapısıyla sıcak havalarda tercih edilir. Bisiklet yakalı model, spor ve şık bir tarz sağlar.

Pantolon:

Haki çizgili, yandan tokalı İtalyan kesim yazlık pantolon. Bu pantolon, yaz mevsiminde serin ve rahat bir seçenektir. Yandan tokalar, pantolona modern ve şık bir hava katar.
Ayakkabılar ve aksesuarlar konusunda, beyaz veya bej tonlarında hafif bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Metalik veya deri detaylı bir saat ve hafif bir bel çantası da kombini tamamlamak için uygun olacaktır. Bu kombin, hem rahatlık hem de şıklığı bir arada sunar ve yaz günlerinde mükemmel bir seçimdir.